O Kancelarii Radcy prawnego Paulina Pikulińska – Bołtromiuk

Kancelaria radcy prawnego Paulina Pikulińska – Bołtromiuk z siedzibą w Białymstoku, świadczy usługi prawne na rzecz firm jak i Klientów indywidualnych.

W kancelarii otrzymają Państwo kompleksową pomoc prawną na każdym etapie postępowania, począwszy od porady prawnej i czynności przedsądowych, reprezentowaniu przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, w tym sądami administracyjnymi oraz innymi instytucjami, a także w postępowaniu egzekucyjnym. Kancelaria specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie cywilnym, prawie rodzinnym i opiekuńczym, prawie spadkowym, prawie gospodarczym, prawie administracyjnym oraz prawie pracy. Wspiera także podmioty gospodarcze i samorządowe poprzez bieżącą obsługę prawną.

Przed rozpoczęciem prowadzenia każdej sprawy otrzymują Państwo rzetelną wiedzę na temat obowiązujących przepisów prawa, stanu faktycznego, podejmowanych czynnościach, ryzyku prawnym prowadzenia postępowania oraz kosztach. Wszystkie działania kancelarii oparte są na zaufaniu do Klienta oraz podejmowane zgodnie z zasadą etyki radcy prawnego. Informacje uzyskane od Klienta objęte są tajemnicą radcowską. Kancelaria prowadzi także filię w Hajnówce.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kancelarii i do współpracy.

Radca prawny

Paulina Pikulińska – Bołtromiuk

„Ignorantia iuris nocet – nieznajomość prawa szkodzi”