Reprezentowanie klientów Białystok

Kancelaria prawna z Białegostoku oferuje kompleksową obsługę prawną, która obejmuje etap przedsądowy, reprezentowanie klientów indywidualnych i przedsiębiorców przed sądami i organami administracji, a także etap egzekucyjny. W ramach usługi radca prawny udzieli doradztwa i wsparcia w zakresie różnych gałęzi prawa, w tym rodzinnego, cywilnego, gospodarczego, pracy czy administracyjnego. Mecenas Paulina Pikulińska – Bołtromiuk pomoże w zgromadzeniu potrzebnej dokumentacji, przygotowaniu odpowiednich wniosków czy pism oraz ustaleniu indywidualnej strategii działania. Doświadczenie procesowe w występowaniu przed sądami czy organami, umożliwia uzyskanie jak najkorzystniejszego wyniku dla klienta.

Reprezentowanie klientów – kancelaria w Białymstoku

Kompleksowa obsługa prawna obejmuje reprezentowanie klientów z Białegostoku i okolicznych miejscowości w następujących sprawach:

  1. Prawo rodzinne i opiekuńcze – dotyczy spraw o rozwód, separację, alimenty (podwyższenie, obniżenie, ustalenie), kontakty z dzieckiem, władzę rodzicielską, podział majątku wspólnego małżonków, ustalenie lub zaprzeczenie ojcostwa.
  2. Prawo spadkowe – stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, pozew o zachowek, unieważnienie testamentu, odrzucenie spadku.
  3. Prawo cywilne – m.in. odszkodowanie i zadośćuczynienie, zniesienie współwłasności, eksmisja, zasiedzenie, ochrona własności i posiadania, ustanowienie drogi koniecznej, sprawy o zapłatę, sporządzanie projektów umów.
  4. Prawo gospodarcze – dotyczy sporów między przedsiębiorcami, postępowania rejestrowego w KRS, to również sporządzanie projektów umów oraz stała obsługa prawna przedsiębiorstw.
  5. Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych – bezprawne wypowiedzenie umowy o pracę, przywrócenie do pracy, odszkodowanie, ustalenie stosunku pracy, mobbing.
  6. Prawo administracyjne – sprawy związane są z gospodarką nieruchomości, budownictwem czy ochroną środowiska.

Radca prawny Paulina Pikulińska – Bołtromiuk – Białystok

Mecenas Paulina Pikulińska – Bołtromiuk oferuje profesjonalną obsługę prawną. Do każdej sprawy podchodzi rzetelnie i z zaangażowaniem, chroniąc interesy klienta. Jeżeli potrzebujesz doradztwa i wsparcia doświadczonego radcy prawnego, zdecyduj się na usługi kancelarii z Białegostoku. Mecenas Paulina Pikulińska – Bołtromiuk pomoże na wszystkich etapach postępowania, począwszy od skompletowania niezbędnej dokumentacji, po złożenie pozwu, odwołania czy skargi, kończąc na reprezentowaniu klientów przed sądem, organem administracji lub komornikiem. Już dziś umów się na konsultacje.

Prawo administracyjne