Prawo pracy Hajnówka

Prawem pracy nazywa się zespół norm związanych ze stosunkiem pracy, określający prawa oraz obowiązki pracodawców i pracowników. Świadczę kompleksowe usługi pomocy prawnej w sprawach związanych z prawem pracy. Do moich zadań należy, między innymi przygotowywanie umów o pracę oraz cywilnoprawnych. Doradzam również w sprawach biznesowych przedsiębiorcom oraz pracownikom. Prowadzę filię mojej kancelarii w Hajnówce.

W ramach oferty w szczególności zajmuję się:

  • pomocą prawną w rozwiązywaniu wszelkich sporów z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych na etapie przedsądowym i sądowym,
  • bieżącym doradztwem prawnym związanym ze stosunkiem pracy ze stron pracownika i pracodawcy,
  • przygotowaniem regulaminów pracy,
  • przygotowywaniem i opiniowaniem umów o pracę, umów o zakazie konkurencji oraz innych dokumentów związanych ze stosunkiem pracy,
  • doradztwem oraz reprezentowaniem w sprawach o ustalenie stosunku pracy, przywrócenie do pracy, odszkodowanie za niezgodne z prawem rozwiązanie stosunku pracy, mobbingiem w zatrudnieniu ze strony pracownika i pracodawcy.

Profesjonalna pomoc radcy prawnego

Zajmuję się rzetelną oraz profesjonalną optymalizacją dokumentacji z zakresu prawa pracy do wymogów, jakie zostały ustanowione przez prawo, a także odpowiednich do danego modelu biznesowego. Zapewniam też przedsiębiorcom bieżącą obsługę prawną. Wszyscy moi klienci mogą liczyć na fachowe konsultacje ze mną. Co więcej, doradzam prawnie również osobom z zagranicy, które chciałyby podjąć zatrudnienie w naszym kraju. Gwarantuję rzetelne oraz zindywidualizowane podejście do każdej sprawy.

Zapraszam serdecznie do kontaktu ze mną i do skorzystania z moich usług. 

Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych