Prawo gospodarcze Białystok

Prawo regulujące działalność gospodarczą to zbiór norm, który zajmuje się funkcjonowaniem przedsiębiorstw tj. spółek oraz stosunkami gospodarczymi pomiędzy osobami prawnymi, fizycznymi i innymi podmiotami. Świadczę usługi doradztwa z zakresu prawa gospodarczego. Udzielam porad prawych przedsiębiorcom prowadzącym swoją firmę, oferuję stałą obsługę prawną jak również pomagam im rozwiązać bieżące spory, np. cywilnoprawne czy pracownicze. Moja kancelaria znajduje się w Białymstoku.

Zajmuję się w szczególności:

 • sporządzaniem, opiniowaniem i negocjowaniem umów,
 • udziałem w negocjacjach biznesowych,
 • weryfikacją zapisów zawartych w umowie,
 • stałą obsługą prawną przedsiębiorców (spółek oraz osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą),
 • reprezentowaniem firm na każdym etapie postępowania przedsądowego i sądowego, przed sądami powszechnymi wszystkich instancji oraz organami i sądami administracyjnymi,
 • postępowaniem egzekucyjnym,
 • przygotowywaniem oraz negocjowaniem projektów umów,
 • pomocą w zakładaniu i rozwiązywaniu działalności gospodarczej,
 • obsługą organów podmiotów gospodarczych, 
 • licytacje komornicze.
Prawo gospodarcze
spory-gospodarcze-i-handlowe

Reprezentacja w sporach gospodarczych i handlowych

W dzisiejszym, skomplikowanym świecie biznesu spory gospodarcze i handlowe są nieuniknione. Mogą dotyczyć różnych aspektów działalności gospodarczej, takich jak umowy handlowe, relacje z dostawcami, naruszenie praw własności intelektualnej czy spory o niezapłacone faktury. Wybór właściwej reprezentacji prawnej może zdecydować w takich sytuacjach o sukcesie lub porażce.

Zajmuję się profesjonalną reprezentacją w sporach gospodarczych i handlowych. Zrozumienie unikalnych potrzeb klientów jest dla mnie kluczowe, dlatego świadczę usługi dostosowane do indywidualnej sytuacji każdego przedsiębiorstwa.

Reprezentacja w sporach gospodarczych i handlowych – oferta

 • Analiza i ocena ryzyka – dokładnie analizuję sytuację prawną, aby zrozumieć potencjalne zagrożenia i szanse.
 • Negocjacje i mediacje – mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu negocjacji i mediacji, przeprowadzanych w celu osiągnięcia korzystnych rozwiązań, bez konieczności sądowego rozstrzygnięcia sporu.
 • Pomoc sądowa – jeśli sprawa trafi do sądu, zapewniam najlepszą, możliwą obronę i reprezentację
 • Wsparcie po rozstrzygnięciu sporu – oferuję dalszą pomoc w realizacji orzeczeń sądowych i innych aspektach rozwiązania sporu.

Działam z najwyższą starannością, zachowując etykę zawodową i dbając o najlepsze interesy naszych klientów.

Kontrakty i umowy handlowe

Kontrakty i umowy handlowe są nieodłączną częścią współczesnego biznesu. Od prostych porozumień sprzedażowych po skomplikowane międzynarodowe kontrakty. Kluczowe jest zatem, aby te dokumenty były starannie przygotowane, w sposób zrozumiały i zgodny z obowiązującym prawem.

W ramach prawa gospodarczego specjalizuję się w tworzeniu, negocjowaniu i interpretowaniu kontraktów i umów handlowych. Rozległa wiedza i doświadczenie pozwalają mi dostarczać usługi na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i wymogów każdego klienta.

Do moich zadań należy między innymi sporządzanie spersonalizowanych umów handlowych, które są jasne, precyzyjne i odpowiadają celom biznesowym czy też reprezentacja i wsparcie w negocjacjach, aby osiągnąć korzystne warunki, zabezpieczając interesy moich klientów.

Zachęcam do skorzystania z mojej oferty.

Zakładanie firmy i stała obsługa podmiotów gospodarczych

Zakładanie spółki oraz jednoosobowej działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością skompletowania szeregu dokumentacji i umów. W ramach oferty przygotowuję statuty i regulaminy firm, dokumentację majątku, umowy i udzielam porad związanych z procesem rejestracji podmiotu. Przedstawiam klientom najlepszą formę prowadzenia działalności.

Zajmuję się również stałą obsługą różnych podmiotów gospodarczych, między innymi spółek handlowych, fundacji, stowarzyszeń, ale również osób fizycznych, które prowadzą swoją działalność gospodarczą. Sposób rozliczenia stałej obsługi prawnej ustalam z każdym klientem indywidualnie w zależności od jego biznesowych potrzeb.

Decydując się na współpracę ze mną, mają Państwo gwarancję dyskrecji, a także pewność, że Państwa sprawa będzie rozpatrywana w sposób indywidualny i na najwyższym poziomie.

Zapraszam serdecznie do kontaktu ze mną, w celu umówienia się na konsultacje.