Reprezentowanie klientów Hajnówka

Radca prawny Paulina Pikulińska – Bołtromiuk zajmuje się kompleksową obsługą prawną osób fizycznych i przedsiębiorców z Hajnówki oraz okolicznych miejscowości. Usługa obejmuje nie tylko indywidualną analizę sprawy, doradztwo z zakresu wybranej gałęzi prawa czy przygotowywanie odpowiednich dokumentów. W ramach pomocy prawnej klient może liczyć również na reprezentację przed sądami oraz organami administracji.

Reprezentowanie klientów – filia kancelarii w Hajnówce

Radca prawny Paulina Pikulińska – Bołtromiuk reprezentuje klientów między innymi w następujących sprawach:

  1. Prawo rodzinne i opiekuńcze – m.in. rozwód, separacja, alimenty, ustalenie kontaktów z dzieckiem, podział majątku, ograniczenie władzy rodzicielskiej, zaprzeczenie ojcostwa, ustalenie ojcostwa.
  2. Prawo spadkowe – np. przyjęcie spadku, odrzucenie spadku, dział spadku, pozew o zachowek, nieważność testamentu, dziedziczenie ustawowe i testamentowe.
  3. Prawo cywilne – odszkodowanie i zadośćuczynienie, zniesienie współwłasności, eksmisja, zasiedzenie, droga konieczna, ochrona dóbr osobistych, sprawy o zapłatę.
  4. Prawo gospodarcze – m.in. spory pomiędzy przedsiębiorcami, postępowanie rejestrowe w KRS.
  5. Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych – bezprawne wypowiedzenie umowy o pracę, przywrócenie do pracy, odszkodowanie, dochodzenie zaległego wynagrodzenia itd.
  6. Prawo administracyjne – problemy prawne związane z gospodarką nieruchomości, budownictwem czy ochroną środowiska.

Reprezentowanie klientów przed sądami i organami administracji publicznej – Hajnówka

Mecenas Paulina Pikulińska – Bołtromiuk posiada niezbędne doświadczenie i wiedzę w zakresie zagadnień prawa rodzinnego, cywilnego, gospodarczego, pracy czy administracyjnego. Dzięki temu oferuje swoim klientom profesjonalną pomoc i doradztwo prawne.

Każda sprawa (niezależnie od tego czy jest prosta czy skomplikowana) traktowana jest indywidualnie. Radca prawny Paulina Pikulińska – Bołtromiuk analizuje dokładnie każdy aspekt danej sprawy oraz na tej podstawie opracowuje strategię działania. Umożliwia to uzyskanie jak najkorzystniejszego orzeczenia dla klienta.

Decydując się na skorzystanie z kompleksowej obsługi prawnej kancelarii z Hajnówki, możesz liczyć na zaangażowanie i profesjonalizm. Już dziś skontaktuj się z radcą prawnym Pauliną Pikulińską – Bołtromiuk i umów się na konsultację.

Prawo administracyjne