O mnie

Radca prawny Paulina Pikulińska – Bołtromiuk

Jest absolwentką studiów prawniczych na wydziale prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Po uzyskaniu tytułu magistra prawa, za pierwszym razem zdała egzamin wstępny na aplikację radcowską. Następnie rozpoczęła 3-letnią naukę jako aplikantka radcowska w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Białymstoku.

Podczas odbywania aplikacji praktykowała w jednej z kancelarii prawnych w Białymstoku. Po przystąpieniu do egzaminu radcowskiego w pierwszym terminie uzyskała tytuł radcy prawnego i została wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Białymstoku pod numerem wpisu BŁ/1370.

Od tego czasu nieprzerwanie świadczy usługi prawne na rzecz firm i Klientów indywidualnych. Dodatkowo czynnie działa na rzecz samorządu radców prawnych jako przewodnicząca komisji ds. edukacji prawnej Okręgowej Izby Radców Prawnych w Białymstoku. Nieustannie stara się poszerzać wiedzę prawną śledząc nowelizację przepisów prawa i uczestnicząc w licznych szkoleniach, a wszystko to by zapewnić Państwu kompleksową opiekę prawną na każdym etapie postępowania.

kancelaria boltromiuk